חלונות מעצבים

חלונות מעוצבים מהדגמים החדשים נועדו להתקנה במצבים שונים בהם נדרש חלון בחדר מסוים. כך, למשל, ישנו הבדל גדול בין חדר הילדים לבין חדר המבוגרים בבית מבחינה זו. על הילדים צריך לשמור יותר, ולהגן מפני נפילות, ועל כן מומלץ לא לקנות להם חלון שנפתח במלואו אלא רק בחלקו. לעומת זאת, למי מכם שנחוצה לו פתיחה מלאה, ניתן למצוא מגוון של חלונות בלגיים מתאימים.

חלונות הזזה לכיס

חלונות אשר מזיזים אותם לתוך כיס. סוג החלון: הזזה, פתיחה מלאה. ניתן לבנות כנף אחת המוכנסת לתוך כיס אחד או זוג כנפיים המוכנסות לשני כיסים מנוגדים בקצוות החלון.

חלון כנפיים עוקבות

חלון בו זוג הכנפיים אינן מנוגדות אלא עוקבות אחת אחרי השנייה. אחת נמצאת בכיס והשנייה נשארת בעינה. בין הכנפיים מפרידה מדרגה שלא מאפשרת לכנף ה “עבה” יותר להיכנס פנימה. לכן, החלון רק פתוח למחצה ולא לחלוטין. סוג החלון: הזזה, פתיחה חלקית. מתאים מאד לחדרי ילדים מטעמי בטיחות.

חלונות פתיחה

חלונות שמתנהגים כמו דלתות הפתיחה. מותקן ציר בצד החלון וניתן לפתוח את הפלטה או כלפי חוץ או כלפי פנים. ניתן להתקין זוג כנפי פתיחה היוצא מזוג צירים או כנף אחת המתבססת על ציר אחד. סוג החלון: פתיחה. סוג הפתיחה: מלאה.

חלונות גיליוטינה

מקרה פרטי של חלונות הזזה, אלא שכאן הכיס נמצא במעלה החלון ולא בצד. מרימים את הזגוגית באמצעות ידית ומושכים אותה בחזרה באמצעותה. סוג חלון: הזזה עלית, פתיחה מלאה.

חלונות קיפ

חלונות אשר נובעים מהמילה האנגלית KEEP (לשמור). החלון שומר עלינו מלהיפתח מלא ועל כן מגן מפני נפילות וגם הוא – אופטימלי לחדרי ילדים. זה נחשב לחלון שנהוג גם במקלחות, מלתחות ותאי שירותים. הוא אינו חלון פתיחה ואינו חלון הזזה אלא פשוט KEEP. אוורור החדר באמצעותו נעשה על ידי דחיפת הזגוגית אליכם מה שגורם לפתיחת חלקו העליון בלבד. סוג חלון: “קיפ”. פתיחה: חלקית.

חלונות דריי קיפ

חלונות המבוססים על מנגנון “קיפ” כפול. ניתן למשוך את החלון קלות אליכם לפתיחה בסגנון “קיפ” (חלקית) או למשוך את החלון בעוצמה ולגרום לפתיחתו המלאה. סוג חלון: “קיפ”. פתיחה: חלקית או מלאה.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות:

חלונות בלגים יוקרתיים
איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין הוקמה על ידי אלכס ואנדרי – אמני ברזל אשר עוסקים בתחום כבר למעלה מ 15 שנה. אנשי הצוות המקצועי של איירון דיזיין הם אומנים בתחומם, בעלי חוש אסתטי מפותח ובקיאים בתחום הברזל עד היסוד. דבר הנותן לנו אפרות להוציע מוצרים איכותיים מאד לשוק. מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם מהמוצרים שלנו.