דלתות ברזל

דלתות הבית הן כבר לא הדלתות הרגילות של פעם. אם בעבר דלתות היו מעוצבות מעץ או מתכת, בשילוב דקורטיבי עדין שלא נראה לעין – היום מייצרים דלתות ברזל שהן מלאכת מחשבת של ממש. אם אתם מחפשים דלתות ברזל לבית בעיצוב ייחודי וייצור ברמה גבוהה, הגעתם למקום הנכון – חברת Iron Design.

אנו מתמחים בייצור דלתות ברזל ודלתות אלומיניום ברמה גבוהה. מבחר הדלתות שלנו מיוצרות מחומרי ברזל איכותיים ועמידים אשר יבטיחו לכם דלתות איכותיות שילוו אתכם שנים.

כמו כן, אנו לא מתפשרים על עיצוב וסגנון למגוון הדלתות שלנו. אנו מעצבים דלתות ברזל בזכות הידע והניסיון רב השנים שלנו בעיצוב עבודות ברזל, שערים, מעקות ודלתות. צוות Iron Design ישמח לעמוד לרשותכם עם קולקצייה ייחודית של דלתות ברזל ואלומיניום המשתלבות באופן מושלם בכל חדר בבית, בכניסה ובמרפסת.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות:

איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין הוקמה על ידי אלכס ואנדרי – אמני ברזל אשר עוסקים בתחום כבר למעלה מ 15 שנה. אנשי הצוות המקצועי של איירון דיזיין הם אומנים בתחומם, בעלי חוש אסתטי מפותח ובקיאים בתחום הברזל עד היסוד. דבר הנותן לנו אפרות להוציע מוצרים איכותיים מאד לשוק. מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם מהמוצרים שלנו.