שערים

מדריך קצר לבחירת שערים לרכב ולהולכי רגל

שערים הם התקני הבקרה הראשונים שישמשו ת הבאים למרחב ביתכם או נחלתכם. בין אם מדובר על בית פרטי של 0.5-1 דונם, או ל נחלה ענקית בשטח חקלאי שהופשר, מנגנון הסינון הראשוני בכניסה הוא תמיד השער. במקומות בהם יש כביש גישה, רצוי להתקין גם שער רכב שמבעדו ניתן יהיה להיכנס ולהחנות אותו במקום לחפש חנייה ברחובות ובמרחבי האזור. במדריך שלפניכם נלמד כיצד בוחרים שערים ביתיים מ- 2 סוגים אלו.

בחרו את סט השערים בקווי מתאר כלליים

שער הולכי רגל יהיה כמעט תמיד שער דק, ובמיעוט המקרים שער דו כנפי עם 2 דלתות הנפתחות מנוגד ניתן לפתוח את השער ידנית או להצמיד לו ממסר חשמלי עם מנעול נשלף אוטומטית, אשר נפתח באמצעות בקר או אינטרקום. את שער הרכב כדי לבחור בדגם הזזה הצידה, ולא דגם בוכנה או ההתרוממות. דגמים אלו מצריכים המון מקום בשטח החיצוני בעוד שער הזזה פשוט מוזז שמאלה או ימינה בלי פגיעה בשטחים פנויים. השער יכול להיפתח באמצעות שלט שיהיה עמכם ברכב או באמצעות זיהוי אוטומטי חיצוני שלו. רצוי לבחור סט שערים לאוטו ולהולכי רגל שיהיה זהה בצבעים, בצורות ובחומרי הייצור כדי ליצור קוהרנטיות עיצובית במרחב הכניסה לבית.

בחרו בפרזול המתאים לשערים שלכם

במידה והחצר גדולה במרחב הפנימי שלה והרחוב החיצוני גם כן נראה כמרחב גדול רצוי שגם השערים ייראו בהתאם וישדרו שהם גדולים. את זה מבטיחים באמצעות בחירת עובי עבה לכל שער ורצוי גם שערים ארוכים ורחבים. אם החלטתם להטמיע ידיות בשערים שלכם – חשוב לבחור אותן בהתאם לפרספקטיבת הגודל של החצר והמרחב החיצוני על מנת ליצור עיצוב עקיב ומושלם.

ודאו שהשער מתאים לתקן

התקן לשערי רכב מוזחים הוא יכולתכם לעצור אותו לבד בידכם. הדבר ניתן לבדיקה באמצעות בירור על סוג המנוע בהתאם למשקל השער. שער ששוקל הרבה צריך מנוע גדול ושער ששוקל מעט צריך מנוע קטן על מנת לשמור על יחס מהירויות מבוקר ואטי ולא כזה שצפוי להיות לא פרופורציונאלי. לדוגמה, שער דק וקטן אליו מחובר מנוע גדול ומפותח עשוי לטוס בעת ההזחה ועל כן לא להיות תקני ולסכן עוברי אורח.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות:

איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין הוקמה על ידי אלכס ואנדרי – אמני ברזל אשר עוסקים בתחום כבר למעלה מ 15 שנה. אנשי הצוות המקצועי של איירון דיזיין הם אומנים בתחומם, בעלי חוש אסתטי מפותח ובקיאים בתחום הברזל עד היסוד. דבר הנותן לנו אפרות להוציע מוצרים איכותיים מאד לשוק. מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם מהמוצרים שלנו.