מחירי פרופיל בלגי

תקצוב החלונות תמיד מכניס אותנו לסימן שאלה איזה חלון לקנות והאם מחירו יהיה נגיש עבורנו. יחד עם זאת, בתחום כמו חלונות בלגיים לא צריך לבחור סוג פרופיל או זגוגית אחידים. ניתן לשלב ביניהם, והמחיר נקבע על פי היקף החומרים בהם השתמשתם בעיצוב, לא בהכרח לפי מק”ט מוכן, עם ממדים סטנדרטיים ולא ניתנים לשינוי.

ניתן לתכנן חלון בלגי על פי סוג הזגוגית והפרופיל

כך, למשל, ניתן לקבוע שבחוץ יוצב פרופיל אלומיניום ובתוך הבית – פרופיל מעץ. ניתן לקבוע שבחלק העליון של החלון לפרופיל תהיה צורה מסוימת ובחלק התחתון צורה אחרת. ניתן לקבוע שהזגוגית תהיה עם עיטור מסוים למטה ועיטור אחר למעלה, ואף להציב סוג אחד של זכוכית וסוג אחר שלה באותו חלון בדיוק. 

כיצד מומלץ לתכנן חלון בלגי?

אנו ממליצים לכם לעבור על קטלוג מוצרי החנות ולתכנן בעצמכם את החלון הבלגי שלכם על סמך הרכיבים המופיעים בו ומידת שביעות הרצון שלכם ביחס אליהם. 

שתפו את יועצי העיצוב שלנו בתכנון

הם יוכלו לסייע לכם חדד את העיצוב וגם לסייע לכם לממש את מטרותיכם אשר נובעות ממנו. לדוגמה, אם תכננתם להגן על עצמכם מהשמש על ידי הצבת חלון מבודד, ניתן לשנות את סוג הזגוגית לזגוגית שהאופטיקה שלה מונעת חדירת קרני שמש. אם התכנון הוא להציב זכוכית במקום רגיש החשוף לפגיעות מומלץ לשים לה מקדם ביטחון כמו רשת מתכתית מרכזית או יריעת PVB אשר מונעות, ברגע השבר, מהזכוכית להתפזר ברחבי הבית.

קביעת מחירי הפרופיל

המחירים נקבעים על פי הפונקציונליות של החלון ועיצובו. חלון פונקציונלי הוא חלון אשר מקיים את המטרות לשמן רכשתם אותו כפי שהודגם מעלה: הגנה משמש, אספקת ביטחון בעת שבירה, בידוד אקוסטי, וכד’. חלון עיצובי הוא חלון אשר על הזגוגית שלו מופיעים פריטים מעוצבים, מעין קולאז’ים וויטראז’ים אשר מעטרים אותו. החלון, אגב, אינו בהכרח שקוף. צבע הרקע יכול להיות צבע מים אחר כמו צהוב, ירוק, כחול וכד’. ככל שבחלון יש פריטים מעוצבים רבים יותר – מחירו צפוי אף הוא לעלות. ושוב, נזכיר לכם שההתייחסות הטובה ביותר לתכנון החלון שלכם היא לעצב אותו בסגמנטים ולא להתייחס לחומרים כיחידה אחת, שכן בתחום זה – ניתן להגשים זאת ללא כל קושי.
 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות:

חלונות בלגים קלים לשימוש
איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין - חלונות בלגיים מעוצבים

איירון דיזיין הוקמה על ידי אלכס ואנדרי – אמני ברזל אשר עוסקים בתחום כבר למעלה מ 15 שנה. אנשי הצוות המקצועי של איירון דיזיין הם אומנים בתחומם, בעלי חוש אסתטי מפותח ובקיאים בתחום הברזל עד היסוד. דבר הנותן לנו אפרות להוציע מוצרים איכותיים מאד לשוק. מוזמנים לפנות אלינו ולהתרשם מהמוצרים שלנו.